reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
reklama
reklama
reklama
Dodaj firmę
Liczba firm: 986

Sklep i Komis "Wilk i Zając"

Dodano: 2016-08-23 17:09:55 | Kategoria: Sklepy i hurtownie

Działalność opiera się na prowadzeniu komisu z używanym asortymentem dziecięcym i sprzedażą nowych zabawek i wypożyczalnią strojów karnawałowych!!!

Prowadzenie komisu:

SPRZEDAJEMY I PRZYJMUJEMY W KOMIS artykuły dla dzieci: WÓZKI, ŁÓZECZKA, LEŻACZKI, FOTELIKI , KRZESEŁKA itp SKUPUJEMY WSZELKIEGO RODZAJU AKCESORIA DZIECIĘCE -CZYSTE, BEZ WAD, W STANIE co najmniej dobrym.

W Komisie można kupić asortyment na pierwszą wyprawkę o 50% taniej niż wartość rynkowa nowego asortymentu. Tak samo jest z zabawkami iteratywnymi. W komisie można kupić zabawki od 1 miesiąca życia do 5 lat. Są to zabaweczki firmowe i bardzo dobrej jakości. Dające gwarancję świetnej zabawy i dbające o rozwój dziecka.

Komis to spora oszczędność dla rodzinnego budżetu.!!!

Zajmujemy się sprzedażą nowych zabawek. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zabawki edukacyjne, dbające o wszechstronny rozwój Maluszka i świetną zabawę!

Znajdziecie Państwo najlepsze prezenty dla swojej pociechy.

Genialnym wyborem są zabawki konstrukcyjne, kreatywne czy edukacyjne. W ten rodzaj zabawek zdecydowanie warto zainwestować. Zabawki edukacyjne kształcą nasze pociechy od najmłodszych lat powodując, że lepiej sobie poradzą w późniejszym życiu. Dzięki zabawkom edukacyjnym dziecko łatwiej przyswaja sobie wiedzę, lepiej radzi sobie z nowymi wyzwaniami. Co więcej uczy się refleksu, skupienia, ćwiczy swoje postrzeganie przestrzenne - to wszystko czyni po prostu bawiąc się.
Trzeba także pamiętać o tym, że dają ci możliwość zabawy z twoją pociechą. Zostały tak stworzone by rodzice mogli bawić się razem ze swoim Pociechami.
Znajdujemy się obok poradni dra Milewskiego

56-400 Oleśnica, Okrężna 1/2

667 877 090

reklama
reklama
reklama
reklama

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter